Pärnumaal looduskaunis kohas keset iidset männimetsa asuvad Viisnurga Puhkemajad on ideaalne koht nii puhkuseks kui ka meeldejäävate ürituse korraldamiseks.

Viisnurga Puhkemajade nime all peitub kunagine 1975. aastal ehitatud Viisnurga Suusavabriku puhkekompleks, mida kutsuti sel ajal Viisnurga Saunaks ning mille nime peaksid ära tundma paljud kunagise Viisnurga Suusavabriku külalised ja sõbrad.
Tänaseks on kogu kompleks täielikult renoveeritud, endiseid „kuldaegu“ meenutavad ainult majade eripärased kujud. 

Viisnurga Puhkemajad asuvad 1,3 hektarilisel kinnistul Pärnu lahe kõrgel kaldapealsel, mis asub Uulu rannamännikute kaitsealal. Väikese jalutuskäigu kaugusel asub meri ja Uulu kanal. Pärnu kesklinn asub 10km kaugusel mööda VIA Balticat.

Majutus
Peamajas on üheksa kahekohalist numbrituba. Kõikides tubades on miniköök koos vajalike toidu- ja jooginõudega, tualettruum duššiga ja WiFi ühendus. Ühes numbritoas on lisaks saun ja kahes numbritoas mullivann. 

Saunamaja
Sobib 20-30 liikmelistele seltskondadele. Saunamajas asuvad peoruum pika lauaga, kaminruum, kaks sauna (elektri- ja puuküttega saun), aastaringseks kasutamiseks välibassein, riietusruum, väike baarinurk vajalike toidu- ja jooginõudega, tualettruum.