Kui teil on plaan tulla Pärnusse, siis siit leiate mõned soovitused, mida teha Pärnumaal. See on mõnus koht puhkuseks nii pere, kui ka sõprade või kallimaga. Siit leiate aastaringselt nii lõõgastavat ajaviidet kui ka põnevaid tegevusi igas vanuses lastele.

Lottemaa

Kõigest 6 km kaugusel Viisnurga Puhkemajadest asub Leiutajateküla Lottemaa. See on lõbus koht nii väikestele kui suurtele. Siin liiguvad ringi Leiutajateküla elanikud mängides, meisterdades, sportides ja suheldes küllatulnud laste ja nende vanematega.
Tegevusi jagub kõigile. Siin saab lustida loo peategelaste Lotte, Bruno ja Albertiga, meisterdada Oskariga, õppida aiatarkusi Annaga, musitseerida Paulaga, sportida Matiga, vaadata terve perega lustakaid teatrietendusi, seikluspargis ennast proovile panna ning külastada Leiutajateküla elanike vahvaid kodusid, kus leidub palju põnevaid leiutisi.
Soovitame varuda terve päev, et kogu programmist osa saada ja kõik leiutised ning atraktsioonid üle vaadata.
Rohkem infot

Uulu rannamännikud, Surju rannametsad

Uulu rannamännikud (ka: Surju rannametsad) on kaitsealused männikud
rannamaastikul Pärnu maakonnas Häädemeeste vallas. Need asuvad kõigest 2,5 km kaugusel Viisnurga Puhkemajadest. Vahest on nii mõnus männimetsa vahel jalutada.

Tolkuse raba

2,2 km pikkune ning osaliselt laudteega kaetud. Selle läbimiseks rahulikus tempos kulub 1,5-2 tundi. Rada tõuseb liivastele luidetele, mida katab valgusküllane palumännik ja jõuab Tornimäele, kus asub 18 meetri kõrgune vaatetorn. Tornist avaneb suurepärane vaade ühelt poolt Häädemeeste rannaniidule ja Pärnu lahele ja teiselt poolt Tolkuse rabale. Tornimäelt laskub rada Tolkuse rabale.
Raba asub Viisnuga Puhkemajadest umbes 15 min autosõidu kaugusel.

Häädemeeste

Häädemeeste on alevik Pärnu maakonnas, Häädemeeste valla keskus mere ääres.
Häädemeestel on Häädemeeste Mihkli kirik, mis valmis juba 1874. aastal ja EAÕK Häädemeeste Issanda Muutmise kirik ehk Häädemeeste õigeusu kirik, mis ehitati aastatel 1870–1872.
Samuti on põnev külastada ka Häädemeste muuseumit. See on munitsipaalmuuseum, mis loodi 1991. aastal. Muuseum kogub, uurib ja säilitab valla ajaloo-, kultuuri- ja loodusteaduste alast informatsiooni ning esemelist materjali ning korraldab nende tutvustamist.
Raba asub Viisnuga Puhkemajadest umbes 20 min autosõidu kaugusel.